• شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۳
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-7884-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

با این سودهای بانکی هیچ تولیدکننده‌ای به جایی نمی‌رسد

رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه با این سودهای بانکی هیچ تولیدکننده‌ای به جایی نمی‌رسد، گفت: اگر کسی بخواهد طرح توسعه‌ای داشته باشد اگر با درآمد خودش بخواهد سود کند، نتیجه می‌دهد اما اگر صبر نداشته باشد و بخواهد با سود بانکی نتیجه بگیرد متضرر شده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کویر، عزیز اکبریان امشب 18 دی ماه در جلسه بررسی مشکلات کارآفرینان و صنعتگران رفسنجان در مجتمع مس سرچشمه اظهار کرد: رکود یکی از مشکلات بزرگ کشور است و باید با تحریک و فعال کردن بازار داخل و یا صادرات این مشکل حل شود، همچنین تولیدات باید صادرات‌محور باشند، در غیر این‌صورت با شکست مواجه می شویم.

وی با تأکید بر اینکه با این سودهای بانکی هیچ تولیدکننده‌ای به جایی نمی‌رسد، افزود: اگر کسی بخواهد طرح توسعه‌ای داشته باشد اگر با درآمد خودش بخواهد سود کند، نتیجه می‌دهد اما اگر صبر نداشته باشد و بخواهد با سود بانکی نتیجه بگیرد متضرر شده است.

اکبریان با بیان اینکه سودهای بانکی باید کاهش یابد، یادآور شد: در دولت گذشته تسهیلات به جای 12 درصد 48 درصد در مسکن مهر رسوب کرده است و درصد بسیار کمی از آن برگشت کرده است.

رئیس کمیسیون صنایع و معاون مجلس شورای اسلامی به مشکل قطع‌شدن برق برخی واحدهای تولیدی اشاره کرد و گفت: به گفته مدیرعامل توانیر این شرکت 4 میلیارد و 500 میلیون‌تومان طلب دارد که بیشتر از محل مراکز دولتی است.

اکبریان اضافه کرد: تغییرات قوانین و تغییرات مسئولان از بالادست تا پایین سبب می‌شود مشکلاتی ایجاد شود که همه باید دست به دست هم دهیم و مشکلات را حل کنیم.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: