• شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۲۰:۱۴
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-7284-5
  • خبرنگار : 22
  • منبع خبر : پوششی

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی:

افزایش مالیات، زنجیر به پای تولید کننده است

نماینده مردم رفسنجان در مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: امسال در استان در زمینه پرداخت مالیات ۳۱ درصد افزایش داشتیم و استان کرمان رتبه اول در کشور در این زمینه دارا می باشد، اما این مالیات ها برای تولیدکننده دست و پاگیر است.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، " احمد انارکی محمدی" عصر امروز 18 دی ماه در سالن آمفی تیاتر فجر مجتمع مس سرچشمه باحضور مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران و قایم مقام وزیر صنعت اظهار کرد: امروزه کشور با بحران بی آبی دست و پنجه نرم می کند و باید با مدیریت مصرف آب از این بحران به سلامت عبور کنیم.

وی با اشاره به اینکه شهرستانهای رفسنجان و انار نیز دچار بحران خشکسالی شده است، اظهار کرد: ۱۳ درصد سطح زیر کشت در شهرستان رفسنجان زیرپوشش آبیاری تحت فشار است و عدم یکپارچگی یکی دیگر از مشکلات این منطقه است.

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی ابراز کرد: حمایت از کارگر ضروری می باشد به این دلیل که نیروی انسانی بزرگترین سرمایه است اما کمتر توجهی به این نیروها می شود و انتظار داریم مس توجه بیشتری به منابع انسانی خود کند.

وی از ضرورت گردش مالی شرکت های هر منطقه در بانک های همان منطقه سخن به میان آورد و ادامه داد: یازده واحد دانشگاهی در رفسنجان وجود دارد که تقویت آن به نفع صنعت است و باید ارتباط صنعت با دانشگاه تقویت گردد.

محمدی انارکی با بیان این مطلب که اخیرا یک درصد آلایندگی قرار شد برای پژوهش به دانشگاه ها اختصاص یابد، افزود: گاهی برای یک موافقت اصولی چندین دستگاه را باید ببینیم و نهایتا به نتیجه ای نمی رسیم که این نشان دهنده وضع نابسامانی تولید و مشکلات صنعتگران می باشد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: امسال در استان در زمینه پرداخت مالیات ۳۱ درصد افزایش داشتیم و استان کرمان رتبه اول در کشور در این زمینه دارا می باشد، اما این مالیات ها برای تولیدکننده دست و پاگیر است.انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: