• شنبه ۱۸ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۹
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-6984-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس اعلام کرد:

اصلاحات اساسی در قانون مالیات بر ارزش افزوده

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: با توافقی که با دکتر تقوی رییس سازمان مالیاتی داشته ایم، مقرر شد اصلاحات اساسی در قانون مالیات بر ارزش افزوده شکل گیرد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"محمدرضا پورابراهیمی" بعد از ظهر امروز 28 دی ماه در جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی کرمان با حضور رییس سازمان امور مالیاتی کشور اظهار کرد: جلسات مستمری در کمیسیون اقتصادی با حضور سازمان مالیاتی داریم و محورهای مهمی در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: مالیات بر ارزش افزوده یکی از موضوعات مهم کشوری محسوب می شود که در استان کرمان نیز این موضوع وجود دارد و با توافقی که با دکتر تقوی رییس سازمان مالیاتی داشته ایم، مقرر شد اصلاحات اساسی در قانون مالیات بر ارزش افزوده شکل بگیرد.

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: طرح جامع نظام مالیاتی کشور و مبحث مربوط به مالیات های مستقیم نیز از دیگر مباحث در دستور کار است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی درباره حضور رییس سازمان مالیاتی کشور در کرمان بیان کرد: با توجه به مراجعاتی که فعالان اقتصادی به اتاق بازرگانی یا ما داشتند، ایشان را دعوت کردیم و یکی از برنامه های استان این است هر چند ماه یک بار یکی از مسوولان ارشد اقتصادی کشور را دعوت کرده و موضوعات را جمع بندی و وارد مصادیق شویم که در این راستا کارگروه های تشکیل شده در سال گذشته نتیجه بخش بوده است.


وی افزود: یکی دیگر از دلایل دعوت از رییس سازمان مالیاتی کشور، سهم مالیات استان کرمان در بودجه سال آینده است.

پورابراهیمی با اشاره به حجم درخواست ها و مشکلات فعالان اقتصادی استان کرمان گفت: پیشنهاد ما این است که کارگروهی با حضور نمایندگی از امور مالیاتی استان، مجمع نمایندگان و اتاق بازرگانی کرمان تشکیل و موارد مطرح شده را پیگیری و با برگزاری جلساتی در تهران به نتیجه برساند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: