• پنجشنبه ۹ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-3184-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

استاندار کرمان خبر داد:

افزایش پرداخت تسهیلات 50 میلیارد تومانی شبکه بانکی استان طی یکماه گذشته

استاندار کرمان با تاکید براینکه افزایش پرداخت تسهیلات 50 میلیارد تومانی رونق تولید شبکه بانکی استان طی یکماه گذشته قابل تقدیر است، گفت: مشکلات بانکی واحدهای صنعتی و کشاورزی استان طی دو هفته آینده با مدیران عامل بانک های کشور بررسی می گردد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "علیرضا رزم حسینی" ظهر پنجشنبه در شورای عالی بانکهای استان  از کلیه مدیران بانک های استان به منظور افزایش پرداخت تسهیلات 50 میلیارد تومانی رونق تولید شبکه بانکی استان قدردانی کرد.

وی به رفع مشکلات 9 واحد متقاضی وام در دیدار با مدیرعامل بانک کشاورزی کشور اشاره کرد و افزود: ظرف دو هفته آینده با مدیران عامل بانک های کشور و حضور واحدهای متقاضی تسهیلات بانکی که پرونده آنها به تهران ارجاع یافته است، جلسه رفع موانع برگزار نموده و مشکلات این واحدها در تهران بررسی می شود.

رزم حسینی از مدیران بانک های استان درخواست کرد تا هر چه سریع تر نسبت به تفکیک نمودن آمار تسهیلات ارائه شده به واحدهای تولیدی صنعتی و کشاورزی استان و واحدهای متقاضی تسهیلات اقدام نمایند تا عملکرد بانکهای استان با سایر استان ها مقایسه شود.

وی خاطرنشان کرد: در راستای اقتصاد مقاومتی بدنبال ایجاد سینرژی یا هم افزایی در استان کرمان هستیم لذا موسسات توسعه ای که نسبت به فعال نمودن مناطق هشتگانه اقتصاد مقاومتی استان اقدام نمایند، ظرف دو ماه آینده با یکی از بانک ها لینک می شوند تا از خدمات آنها برای توسعه منطقه استفاده نمایند.

استاندار کرمان به تبیین طرح اقتصاد مقاومتی شهرستان قلعه گنج پرداخت و تصریح کرد: بنیاد مستضعفان توانست با همکاری بانک سینا نسبت به اعطای تسهیلات مناسب در منطقه اقدام نماید.

رزم حسینی به ارزیابی عملکرد بانکها از سوی ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی کشور و ارائه آن به مقام معظم رهبری اشاره کرد و گفت: انتظار می رود بانکهای استان با پرداخت های واقعی کارنامه قابل قبولی از استان ارائه دهند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: