• دوشنبه ۶ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-1484-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

محمدحسین اسکندری زاده، رئیس هیات مدیره مؤسسه اعتباری نور:

بانک مرکزی مجوز پیوستن مؤسسه «نور» به شبکه شتاب، ساتنا و پایا را صادر کرد

رئیس هیات مدیره مؤسسه نور گفت: بانک مرکزی مجوز پیوستن مؤسسه نور به شبکه شتاب و ساتنا و پایا راصادرکرد.

محمدحسین اسکندری زاده ، رئیس هیات مدیره مؤسسه نوردر گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر با اعلام این مطلب گفت: بدلیل مشکل تاخیر در ارسال مرسولات مورد نیازتلاش می کنیم در اسرع وقت تمام مشتریان مؤسسه اعتباری نور از خدمات شبکه شتاب و سایرخدمات بانکداری الکترونیک بهره مند گردند.

وی افزود: سیستم نرم افزار بانکی این مؤسسه پس از بررسی های زیاد توسط شرکت خدمات انفورماتیک بانک مرکزی جمهوری اسلامی انجام می شود که در حال حاضر این سیستم نرم افزار در بانک های بزرگ از جمله بانک صادرات و بانک ملی مورد استفاده قرار می گیرد.

اسکندری زاده اظهارکرد: امیدواریم باتوجه به این که قبلا موافقت بانک مرکزی با تشکیل بانک نور را دریافت کرده ایم، بزودی با افزایش سرمایه از سه هزار میلیارد به شش هزارمیلیارد ریال مؤسسه اعتباری تبدیل به بانک نور شود.

وی بیان کرد: درحال حاضرمؤسسه اعتباری نوراز لحاظ تعداد شعب و میزان سپرده ها رتبه  یازدهم را از بین سی و پنج بانک و مؤسسات اعتباری کشور را دارا می باشد که نشانگرجایگاه و اعتباراین مؤسسه اعتباری است.

رئیس هیات مدیره موسسه اعتباری نور افزود: همچنین به منظور ارتقاء سطح کیفی پرسنل، مرخصی تحصیلی یک روز در هفته با حقوق در این مؤسسه داده می شود که این اقدام تنها در این مؤسسه اعتباری اجرا می شود.

وی اعلام کرد: تلاش خواهیم کرد حتما در چارچوب ضوابط شرعی و مقررات بانک مرکزی حرکت کنیم و تسهیلات این مؤسسه بعنوان یک مؤسسه سرمایه گذاری اجتماعی در چارچوب عقود اسلامی و بخصوص قرض الحسنه و نیزسرمایه گذاری های مولد اعم ازکوچک و بزرگ و با الویت دراستان کرمان اجرا گردد.

اسکندری زاده اظهارکرد: این مؤسسه در حال حاضر بیش از یک میلیون و 500 هزار سپرده گذار در سطح کشور دارد و تاکنون نیز بیش از 40 هزارمیلیارد ریال تسهیلات به بنگاههای خرد و کوچک استان کرمان درقالب عقود اسلامی پرداخت نموده است که موجب اشتغال غیرمستقیم حداقل 20 هزار نفر در استان کرمان شده است.

رئیس هیات مدیره مؤسسه اعتباری نوراعلام کرد: با مذاکرات صورت گرفته با استاندار محترم کرمان درحال بررسی سرمایه گذاری های سودآور و اشتغال زا در استان کرمان هستیم که دراین رابطه جناب آقای دکتر رضاکامیاب، رئیس جهاددانشگاهی استان کرمان بعنوان رئیس گروه مشاوران مؤسسه در استان کرمان انتخاب و کارخود را شروع کرده اند.

وی در پایان بازسازی و نوسازی شعب نور بخصوص دراستان کرمان براساس الگوی سوپر مارکت بانکی برای ارائه خدمات متنوع ازجمله خدمات مالی، صرافی، کارگزاری بورس، بیمه و صندوق سرمایه گذاری مسکن را ازجمله خدمات آتی این مؤسسه مالی و اعتباری اعلام کرد.

انتهای پیام


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: