• یکشنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۰۸:۴۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-1084-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

حسن‌پور به ایسنا خبر داد:

تجدید نظر در مالیات های استان کرمان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه از قول دکتر نوبخت در خصوص تجدید نظر مالیات های استان کرمان خبر داد.

"شهباز حسن پور" در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، پیرامون جلسه مجمع نمایندگان استان کرمان و استاندار با رییس سازمان برنامه و بودجه گفت: عصر روز چهارم دی ماه در نشست مشترک استاندار کرمان، مجمع نمایندگان استان کرمان با دکتر نوبخت معاون رییس جمهور، مسایل و مشکلات مالیاتی استان کرمان و افزایش درصد سهمیه مالیات استان کرمان مطرح شد.

وی از تعطیلی 2 هزار مغازه به علت مباحث مالیاتی خبر داد و اظهار کرد: در این جلسه به مسایل و مشکلات بخش های تولیدی، اصناف و ... در بحث مالیات پرداخته شد.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر با بیان این مطلب که مردم کرمان در طول تاریخ ثابت نموده اند که مردم نجیب و آرامی باشند اما نباید از این نجابت مردم سوء استفاده کرد، اظهار کرد: باید با مودیان مالیاتی منصفانه برخورد کرده و آنها را درک کرد.

وی ادامه داد: دکتر نوبخت مردم کرمان را مردمی مومن و ولایتمدار دانست و اذعان کرد که مردم استان کرمان همواره همگام با نظام بوده و دین خود را به نظام و انقلاب ادا نموده اند، ضمن آنکه بواسطه نجابت و روحیه تعاملی که این مردم شریف با نظام و دولت های مختلف داشته و دارند ، همواره به موقع مالیات خود را پرداخت نموده اند.

حسن پور در ادامه به بخش های دیگر صحبت های دکتر نوبخت اشاره و افزود: باید مودیان مالیاتی را درک نمود، بر این اساس قرار نیست، ظلمی به آنها روا گردد، بنابراین قول تجدید نظر در مسایل مالیاتی استان کرمان را اعلام کردند.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به تورم، دولت باید رعایت حال مردم را در دستور کار خود قرار دهد.

وی در پایان از سفر هیاتی به سرپرستی مدیر امور مالیاتی کشور (دکتر تقوی) به استان کرمان تا مسایل و مشکلات مالیاتی استان را مورد بررسی و حل و فصل نمایند، خبر داد.

 

انتهای پیام

اخبار مرتبط

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: