• شنبه ۴ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-984-5
  • خبرنگار : 18
  • منبع خبر : تولیدی

حسن‌پور به ایسنا خبر داد:

افزایش مالیات های سال آینده استان کرمان/ نیروهای غیربومی و خارجی نفس مردم سیرجان و بردسیر را گرفتند

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه درآمد و مالیات با یکدیگر رابطه مستقیم دارند، اظهار کرد: اگر درآمدی باشد، افزایش مالیات را خواهیم داشت.
 
"شهباز حسن پور" در گفت و گو با خبرگزاری ایسنا، منطقه کویر، در خصوص افزایش مالیات های استان کرمان در سال آینده، اظهار کرد: هر سال مالیات ها به یک تناسبی افزایش پیدا می کنند اما امسال دولت وضعیت مالیات ها را به نسبت دریافتی های سال گذشته افزایش داده است.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتقاد ما و دولت براین است که مالیات بردرآمد می باشد، عنوان کرد: اگر مردم درآمدی نداشته باشند، این افزایش مالیات محقق نخواهد شد.

وی با تاکید براینکه درآمد و مالیات با یکدیگر رابطه مستقیم دارند، اظهار کرد: اگر درآمدی باشد، افزایش مالیات را خواهیم داشت.

عضو کمیسیون برنامه بودجه مجلس شورای اسلامی اعلام کرد: دریافت مالیات از افرادی که درآمد ندارند، ناپسند می باشد و اگر مالیاتی بیش از درآمد از اصناف گرفته شده است، باید بازگردانده تا اصناف تا این میزان مورد بی مهری قرار نگیرند.

حسن پور خطاب به وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با توجه به وضعیت اسفبار بیکاری در شهرستان بردسیر و سیرجان، حضور چشمگیر نیروهای غیر بومی در پروژه ها، همچنین حضور چشمگیر نیروهای اتباع بیگانه در این دو شهرستان و فعالیت آنها در کارهای اقتصادی؛ هیئتی فوری جهت رسیدگی به مسایل و مشکلات این شهرستان ها در امر اشتغال اعزام نمایید.

وی اذعان کرد: در حالی که در شرایط رکود اقتصادی قرار داریم و خشکسالی های پی در پی حوزه کشاورزی و دامپروری را به نابودی کشانده است، مسئولین باید قانون بخشش سود تسهیلات تا سقف یکصد میلیون تومان را اجرایی نمایند.

نماینده مردم سیرجان و بردسیر خطاب به وزیر ورزش و جوانان، تصریح کرد: علت تعطیل شدن اکثر پروژه های ورزشی شهرستان های سیرجان و بردسیر از جمله استخر شنای بردسیر و سوله ورزشی محمود آباد چیست؟

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: