• پنجشنبه ۶ تیر ماه، ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 984-1187-5
  • منبع خبر : تولیدی
  • چاپ

مدیر روابط عمومی میراث فرهنگی در واکنش به اظهارات رییس اتاق کرمان:

عملکرد میراث فرهنگی کرمان در حوزه گردشگری قابل دفاع است/ اتاق کرمان گزارش عملکرد خود را در حوزه گردشگری ارایه دهد

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان اظهار کرد: عملکرد این اداره کل در تمامی حوزه بویژه حوزه گردشگری قابل دفاع است.

"محمد مهدی افضلی " در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در واکنش به اظهارات رییس اتاق بازرگانی کرمان در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان گفت: این اداره کل در سال‌های گذشته تمامی تلاش خود را برای رونق و توسعه گردشگری استان به کار بسته است که افزایش حجم و میزان سرمایه گذاری ها و همچنین رشد گردشگران داخلی و خارجی مهر تاییدی بر این ادعاست.

وی خواهان ارایه گزارش عملکرد اتاق بازرگانی کرمان در حوزه گردشگری شد و افزود: افرادی که عملکرد میراث فرهنگی کرمان را در جلسات و نشست‌های مختلف زیر سوال می‌برند در مرحله نخست گزارش از بیلان کاری خود در این حوزه را ارایه دهند.

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان با بیان اینکه بزودی جوابیه‌ای در پاسخ به اظهارات اخیر رییس اتاق بازرگانی کرمان در اختیار رسانه‌ها قرار داده خواهد شد، خاطرنشان کرد: همواره سعی و تلاش مدیران میراث فرهنگی استان کرمان در انجام وظایف و ماموریت‌ها در فضای تعاملی و به دور از زیرسئوال بردن عملکرد سایر دستگاه‌ها بوده است.


انتهای پیام