• دوشنبه ۲۶ فروردین ماه، ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 981-3384-5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا
  • چاپ

کمک یک میلیارد تومانی کرمانی‌ها به سیل‌زدگان

مدیرکل کمیته امداد استان کرمان از کمک یک میلیارد و 122 میلیون تومانی مردم خیر و نوع‌دوست استان کرمان به سیل‌زدگان کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" با بیان اینکه مردم نوع‌دوست استان کرمان این بار نیز حماسه آفریدند و هم چون مردم دیگر استان‌های کشور به یاری هم‌وطنان سیل‌زده خود شتافتند افزود: مردم نوع‌دوست استان کرمان یک میلیارد و 122 میلیون تومان به سیل‌زدگان کشور کمک کردند.

وی با اشاره به اینکه تاکنون شش محموله کمک‌های مردمی شامل ۸۴ قلم کالا از سوی کمیته امداد استان کرمان به مناطق سیل‌زده ارسال‌شده است، گفت: این کالاها شامل مواد خوراکی، پوشاک، کفش، آب‌ معدنی، چادر هلال‌احمر، فرش، موکت، پتو، تشک، بسته بهداشتی، کنسرو جات، حبوبات و مواد شوینده بوده که به مناطق سیل‌زده ارسال‌ شده است.

 مدیرکل کمیته امداد استان کرمان ادامه داد: از این میزان کمک‌های جمع‌آوری‌ شده بیش از 400 میلیون تومان به‌ صورت نقدی و 722 میلیون به‌صورت کالایی بوده است.

صادقی بابیان اینکه جمع‌آوری کمک به سیل‌زدگان همچنان ادامه دارد افزود: مردم خیر و نوع‌ دوست استان می‌توانند از طریق شماره‌ گیری کد دستوری #۹۹*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه، واریز مستقیم به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰، مراجعه حضوری به پایگاه‌های ویژه جمع‌آوری کمک در میدان‌های اصلی شهرها و یا دفاتر کمیته امداد در سراسر استان کمک‌های نقدی و غیر نقدی خود را به دست هموطنان سیل‌ زده برسانند.

انتهای پیام