• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1285-5
  • منبع خبر : دریافتی
  • چاپ

در بیانیه جمعی از رسانه های استان پیرامون انتشار شایعات اخیر علیه استاندار سابق کرمان:

هيهات اگر از اين نگاه كوته و نيت ناخالص، آباداني و شكوفايي را حاصل نکند

در پی انتشار اخباری پیرامون دستگیری استاندار سابق کرمان و همچنین علیه مدیران استان در روزهای اخیر در شبکه های مجازی، تعدادی از رسانه های استان کرمان این اقدام را محکوم و بیانیه ای در این راستا صادر کردند.

به گزارش گروه دریافت خبر ایسنا منطقه کویر، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

«بسمه تعالي

به مناسبت روز خبرنگار بر خود واجب مي دانيم از تلاش و مجاهدت همکاران خودمان در آگاه سازي افكار عمومي و اطلاع رساني به جامعه تقدير و تشكر نماييم

در اين مقطع حساس كه كشور در معرض تهديدات خارجي و برخي شيطنت هاي داخلي قرار دارد، هر يك از ارگان هاي نظام و نهادهاي مدني و اجتماعي وظيفه خطيري برعهده دارند. در اين موقعيت همدلي و همبستگي ملي براي برون رفت از مشكلات بسيار حائز اهميت است. اما متاسفانه شاهد آن هستيم كه برخي همچنان با رويكرد منافع جناحي به تخريب مديران دلسوز و جسوري كه كارنامه درخشان و پر باري از خود به جاي گذاشته اند مي پردازند. اين رويكرد ديرينه سبب شده است كه مديراني كه جانب عافيت را مي گيرند و عملا جز انفعال و امضاي نامه هاي اداري ثمره اي ندارند، از گزند تهمت ها و شايعه پردازي ها در امان بمانند . اين چه دردي است كه دامان ما را رها نكرده . منافع فردي و جناحي و قومي خود را همواره به منافع جمعي و شهر و ديار و كشور خود ارجح مي دانيم و ر عين حال شعار توسعه و پیشرفت مي دهيم . سالهاست اينگونه نيروهاي دلسوز و جسور و اهل كار را به زخم تهمت دلسرد و مايوس كرديم و از عرصه هاي سازندگي دور نگه داشتيم. هيهات اگر از اين نگاه كوته و نيت ناخالص، آباداني و شكوفايي حاصل شود .

در پایان ما اهالی رسانه و خبرنگاران کرمانی ضمن محکومیت اینگونه اقدامات اعلام می داریم که خدمات بی نظیر علیرضا رزم حسینی استاندار سابق کرمان بی شک تا همیشه بر کارنامه و تاریخ توسعه این دیار پهنار ماندگار خواهند ماند و چنین تخریب های شخصیتی علیه کسانی که دل در گروی سعادت و توسعه این نظام، انقلاب و دیار را دارند؛ چیزی جز عقب ماندگی برای این سرزمین به همراه نخواهد داشت.

انتهای پیام