• چهارشنبه ۱۷ مرداد ماه، ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 975-1185-5
  • منبع خبر : تولیدی
  • چاپ

استاندار سابق کرمان:

از کسانی‌ که اخبار غیر واقع پیرامون بنده را منتشر کردند شکایت خواهم کرد/مردم کرمان خدمتگذاران صدیق خود را می‌شناسند

استاندار سابق کرمان با تکذیب اخبار انتشار یافته در شبکه های مجازی پیرامون دستگیری خود اظهار کرد: از همه کسانی که اخبار غیرواقع پیرامون بنده را منتشر کرده‌اند حق قانونی خود می‌دانم که شکایت کنم.

"علیرضا رزم‌حسینی" در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایسنا منطقه کویر، در خصوص انتشار اخباری از سوی برخی نشریات و خبرگزاری ها پیرامون دستگیری خود و انتشار آن در فضای مجازی، اظهار کرد: این یک شایعه کذب است، ضمن‌آنکه خبرگزاری فارس نیز تکذیبه این خبر را منتشر و عذرخواهی کرده است.

وی با ابراز تاسف از اینکه برخی در شبکه‌های مجازی و غیرمجازی اخبار غیر واقع را بدون تحقیق منتشر می‌کنند، تصریح کرد: رسالت خبرنگار این است که اخبار واقع را پس از تحقیق و بررسی انتشار دهد و آبروی اشخاص را با اخبار کذب خدشه‌دار نکند.

استاندار سابق کرمان در پاسخ به این پرسش که «پشت این شایعات چه کسانی بوده و چه مقاصدی دارند»، با اظهار بی اطلاعی از این موضوعات عنوان کرد: دستگاه قضا در حال بررسی این موضوع است و  همچنین استانداری کرمان به عنوان نهاد دولتی شکایت خود را به دستگاه قضا تقدیم کرده است.

رزم‌حسینی از شکایتش از این افراد به دستگاه قضاء خبر داد و اظهار کرد: از همه کسانیکه این اخبار غیرواقع را منتشر کرده‌اند حق قانونی خود می‌دانم که شکایت کنم.

وی خاطر نشان کرد: مردم کرمان، مردمی همراه و نجیب هستند و خدمتگذاران صدیق خود را می‌شناسند و به این شایعات توجه نمی کنند و از همه مردم فداکار و نجیب و همه رسانه‌های صدیقی که بدون در نظر گرفتن منافع شخصی، اخبار خدمات نظام و استان کرمان را منتشر می‌کنند، تشکر می‌کنم.

استاندار سابق استانداری کرمان از ادامه خدمت‌رسانی خود به مردم کرمان سخن به میان آورد و گفت: هنوز پیگیر مسایل استان هستم و همواره با معین‌های اقتصادی استان در ارتباط بوده و سعی می‌کنم که در هر کجا که هستم به توسعه استان کرمان در حد توان خود کمک کنم.

رزم حسینی در پایان ضمن تبریک 17 مردادماه روز خبرنگار گفت: خوشبختانه خبرگزاری ایسنا همواره اخبار به‌موقع و صحیح را در اختیار مردم قرار داده است و خبرگزاری ایسنا یک خبرگزاری جوان و دانشجوی است و بخش اعظمی از جامعه مخاطب این خبرگزاری هستند زیرا این خبرگزاری اخبار خود را براساس تحقیق و بررسی منتشر می‌کند.

انتهای پیام