• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-8414-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

معاون جهاد دانشگاهی استان کرمان خبر داد:

سوم مردادماه، برگزاری همایش «کاهش تلفات جاده‎ای» در کرمان

معاون مالی و اداری جهاد دانشگاهی استان کرمان با بیان اینکه در راستای آموزش و کار فرهنگی، همایش «کاهش تلفات جاده ای» را در کرمان با هدف کاهش تلفات جاده ای و القاء کردن خطر به مردم برگزار خواهیم کرد خاطر نشان کرد: این همایش روز سوم مردادماه سال جاری از ساعت ۱۸ تا ۲۰ و ۳۰ در محل سالن فجر شهر کرمان همراه با برنامه های فرهنگی و تفریحی برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"رضا امیری" امروز ۱۷ تیرماه در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان کرمان اظهار کرد: جلسات متعددی در کمیسیون ایمنی داشته ایم و مسئله مهم این است که درک خطر در کرمان بسیار پایین است و کمیسیون می تواند در این زمینه راهگشا باشد.

وی با تاکید بر اینکه در کوتاه مدت باید زیرساخت ها ایجاد و تغییراتی در وضعیت کنونی صورت بگیرد تصریح کرد: صدا و سیما و متولیان فرهنگی در بحث آموزش و فرهنگسازی نقش موثری در این زمینه دارند و در بلندمدت باید روی فرهنگ عمومی رانندگی کار کنیم تا مردم خطر عواقب ناشی از بی احتیاطی را درک کنند.

امیری بیان کرد: باید فعالیت های فرهنگی، برگزاری همایش و کارهای فرهنگی برنامه ریزی شود که قطعا جواب خواهد داد و مردم اقناع خواهند شد.

معاون مالی و اداری جهاد دانشگاهی استان کرمان با بیان اینکه در راستای آموزش و کار فرهنگی، همایش «کاهش تلفات جاده ای» را در کرمان با هدف کاهش تلفات جاده ای و القاء کردن خطر به مردم برگزار خواهیم کرد خاطر نشان کرد: این همایش روز سوم مردادماه سال جاری از ساعت ۱۸ تا ۲۰ و ۳۰ در محل سالن فجر شهر کرمان همراه با برنامه های فرهنگی و تفریحی برگزار خواهد شد

انتهای پیام