• یکشنبه ۱۷ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-8314-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

فرمانده پلیس راه استان کرمان:

امکانات پلیس برای حل مشکلات پاسخگو نیست/کشته و زخمی شدن 5 سرباز سپاه زرند در برخورد خودرو با کوه

فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان با اشاره به تلفات جاده ای استان در سال های اخیر گفت: می دانیم مشکل و راهکار چیست اما متاسفانه توان و امکاناتی که داریم پاسخگوی لازم برای حل این مشکلات نیست.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، سرهنگ"یوسف نجفی" امروز ۱۷ تیرماه در جلسه کمیسیون ایمنی راه های استان کرمان با بیان اینکه مشکل ما، ساختار نیروی انسانی در پاسگاه های پلیس راه است اما سیاست دولت و ستاد کل نیروهای مسلح بر این است که به  نیروهای این مجموعه اضافه نشود افزود: در حال حاضر بخش زیادی از پاسگاه ها در کانکس هستند و با امکانات خیلی کم کار می کنند.

نجفی تصریح کرد: به ازای هر ۱۵۰ کیلومتر یک تیم گشتی پلیس راه داریم که با این امکانات چقدر می توانیم کار کنیم؟ و حتما نیاز به تقویت داریم.

وی بیان کرد: از یک سال قبل درخواست دوربین کنترل سرعت داده ایم و پیشنهاد توسعه گشت نامحسوس را دادیم که در این راستا به خودروهای گشت نامحسوس نیاز داریم.

فرمانده پلیس راه شمال استان کرمان اظهار کرد: می دانیم مشکل و راهکار چیست اما توانی که داریم پاسخگو نیست.

وی با اشاره به تصادفات فوتی چند روز اخیر در کرمان گفت: ۵ سرباز مربوط به سپاه زرند برای کلاس به کرمان می آمدند که سرعت بالا موجب انحراف خودروی آنها از جاده و برخورد با نیوجرسی و دیواره کوه و فوت سه نفر شده که دو نفر دیگر نیز حال مساعدی ندارند

انتهای پیام