• شنبه ۲ تیر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۰
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 974-914-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

با توجه به مشکلات کمبود برق؛

ساعت کاری ادارات استان کرمان تغییر کرد

ساعت کاری ادارات استان کرمان به غیر از مراکز بهداشتی و درمانی، دانشگاه ها و بانکها؛ تا پایان تیرماه جاری از ۶ و ۱۵ دقیقه صبح تا ساعت ۱۳ خواهد بود.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، دکتر"جعفر رودری" رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان امروز دوم تیرماه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان کرمان اظهار کرد: از عدد بودجه سال گذشته استان کرمان۷۹۳ و نیم میلیارد تومان تخصیص از منابع مختلف واصل شد.

وی با بیان اینکه ۴۲۶ میلیارد تومان اسناد خزانه دو ساله بود که ۵۵ درصد این اعتبارات تاکنون جذب شده است و دستگاه های اجرایی باید از ظرفیت استفاده کرده و بتوانیم کل اعتبار استان را جذب کنیم تصریح کرد: حدود ۳۰ میلیارد تومان اسناد سه ساله داشتیم که فقط ۶ درصد این اعتبارات جذب شده و باید با همکاری دستگاه های اجرایی تا ۱۵ تیرماه بحث بودجه ۹۶ را جمع کنیم.

رودری بیان کرد: از کل ابلاغی لدد بودجه ۹۷ استان که بیش از ۱۴۰۰ میلیارد تومان است میزان ۶۲۶.۴ میلیارد تومان تخصیص دادیم که با توجه به مدت زمان گذشته، بی سابقه است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان گفت: دوسوم اعتبارات حوزه عمرانی به شکل ملی و ارقام سرجمع توزیع می شوند و باید دستگاه ها برای دریافت سهم استان از ردیف های متمرکز تلاش کنند.

وی در ادامه با اشاره به مشکل خشکسالی افزود: از ۸۶۶ میلیارد تومان اعتبار توزیع شده در استان در سال جاری، ۲۹۰ میلیارد تومان بین دستگاه های مرتبط با آب و خشکسالی توزیع شده و یکسری اعتبارات نیز در شورای برنامه ریزی آینده تصمیم گیری و توزیع نهایی می شود که با اولویت مسائل آب استان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، با توجه به مشکلات کمبود برق و ساعت پیک مصرف در این جلسه مصوب شد: ساعت کاری ادارات استان کرمان تا پایان تیرماه جاری از ۶ و ۱۵ دقیقه صبح تا ساعت ۱۳ خواهد بود

انتهای پیام