• چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه، ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 972-3684-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

رییس اتاق بازرگانی استان کرمان:

برخی محدودیت ها تنها با مشارکت مردم برطرف می شود

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان کرمان گفت: استان کرمان ظرفیت‌های فراوانی دارد که همیشه از آن ذکر می‌شود اما در کنار این ظرفیت‌ها محدودیت‌هایی داریم که تنها با مشارکت مردمی برطرف خواهند شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "سیدمهدی طبیب‌زاده" صبح امروز ۲۶ اردیبهشت ماه در همایش هم‌اندیشی و بررسی نقش تشکل‌ها در توسعه اقتصادی استان کرمان اظهار کرد: راهبرد اصلی اتاق بازرگانی این است که تشکل‌محور شود تا مزایای فراوانی از جمله اتخاذ تصمیمات درست‌تر را شاهد باشیم.

طبیب زاده با تاکید بر اینکه استان کرمان ظرفیت‌های فراوانی دارد که همیشه از آن ذکر می‌شود و در کنار این ظرفیت‌ها محدودیت‌هایی داریم که تنها با مشارکت مردم برطرف می‌شود، تصریح کرد: سعی ما بر این بوده که مسائل مرتبط با استان را به صورت کارشناسی در اتاق بازرگانی در حوزه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهیم، لذا مرکز تحقیقات اتاق را فعال کردیم.

وی در ادامه توسعه تشکل‌ها را از ضروریات توسعه استان کرمان دانست که در اتاق بازرگانی به آن توجه شده و ادامه داد: به عنوان نمونه در صادرات با رقابت‌های فردی مواجه هستیم و لازم بود تا تشکل‌هایی در این زمینه شکل بگیرد.

به گزارش ایسنا، اتاق بازرگانی استان کرمان ۱۱ تشکل فعال دار

انتهای پیام