• سه شنبه ۲۴ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۴
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 9611-2387-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

نمایشگاه تخصصی گردشگری و خدمات سفر در کرمان برگزار می‌شود

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری استان کرمان از برگزاری نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان از تاریخ 24 تا 28 بهمن ماه جاری در محل بازار موبایل شهر کرمان خبر داد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"محمود وفایی" افزود: با توجه به نقش مهم و تاثیرگذار دفاتر خدمات مسافرتی در جذب گردشگر به کشور و همچنی صادرات گردشگری باید نقش این دفاتر در دنیای پر رقابت گردشگری بازنگری و ارتقاء یابد.

وی اظهار کرد: بدون شک برگزاری نمایشگاههای تخصصی در حوزه گردشگری به خصوص دفاتر خدمات مسافرتی می تواند در به نمایش گذاشتن دستاوردها و همچنین ایجاد رقابت سالم در بین این دفاتر نقش بسزایی را ایفا کند.

وفایی به اهداف برگزاری نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان کرمان اشاره و تصریح کرد: معرفی تورهای ویژه نوروز 97 و فناور های نوین شرکت های خدمات مسافرتی، آشنایی علاقمندان با ظرفیت های موجود در زمینه برنامه ریزی و اجرای تورهای مسافرتی، هم افزایی در بین اجزای صنعت گردشگری استان و نمایش دستاوردهای شرکتهای جدید در جهت توسعه نرم افزارهای گردشگری و غیره از اهداف بارز این نمایشگاه است.

وی بیان کرد: در نمایشگاه مذکور30 غرفه به معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های گردشگری و صنایع دستی استان کرمان می پردازند.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمان، عنوان کرد: تلاش شده از تمامی فعالان حوزه گردشگری استان کرمان به ویژه هتلداران، مجموعه های اقامتی، شرکت های هواپیمایی و خدمات مسافرتی هوایی، ریلی و جهانگردی، سازمان ها و انجمن های گردشگری و طبیعت گردی در این نمایشگاه دعوت بعمل آید تا به ایجاد فضای همکاری بین تاسیسات گردشگری استان کمک شود.

نمایشگاه تخصصی گردشگری، فناوری و خدمات سفر استان کرمان از تاریخ 24 تا 28 بهمن ماه جاری (ازساعت 10 صبح تا 21 ) در محل بازار موبایل ایران واقع در ابتدای بلوار جمهوری اسلامی شهر کرمان میزبان علاقمندان می باشد.


انتهای پیام