• شنبه ۲۱ بهمن ماه، ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۴
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 9611-5285-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

نماینده ولی فقیه در کرمان:

سردار سلیمانی سمبل جهاد و شهادت است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: سردار سلیمانی سمبل جهاد و شهادت است.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، حجت الاسلام"حسن علیدادی سلیمانی" امشب 21 بهمن ماه در جلسه سیاست گذاری کنگره 6500 شهید استان کرمان با گرامیداشت یاد شهدای انقلاب، دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم و ایام دهه فجر اظهار کرد: سردار سلیمانی سمبل جهاد و شهادت است.

وی در ادامه افزود: در فرمایشات رهبر معظم انقلاب چند مسئله به صورت ویژه جلوه می کند و یکی از آنها استقلال اقتصادی کشور است که معیشت مردم و اقتصاد بسیار بحث مهمی است.

علیدادی سلیمانی تصریح کرد: مسئله مهم دیگر، استقلال سیاسی و امنیتی کشور است و این دو حوزه یکی از ضرورت های اجتناب ناپذیر کشور است و باید همانطور که این استقلال در سال 57 به برکت انقلاب به دست آوردیم، همچنان حافظ آن باشیم.

امام جمعه کرمان بیان کرد: مسئله مهم دیگر، استقلال فرهنگی در کشور است؛ آن فرهنگی که مبتنی بر کتاب و سنت است و یکی از مصادیق پاک و طیب فرهنگ اسلامی، فرهنگ جهاد و شهادت است و کنگره شهدا به همین مناسبت شکل گرفته است.

وی افزود: استان کرمان مفتخر به وجود شخصیتی است که سمبل این فرهنگ است و هشت سال در دفاع از کشور و مرزهای ایران اسلامی و بعد از آن در دفاع از مرزهای جهان اسلام به ویژه جبهه مقاومت خدمت کرده است.


انتهای پیام