• چهارشنبه ۲۰ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-6184-5
  • منبع خبر : دریافتی
  • چاپ

پرداخت تسهیلات صندوق قرض‌الحسنه شاهد به آسیب دیدگان زلزله‌زده استان کرمان

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد از آغاز ثبت درخواست تسهیلات به آسیب دیدگان ایثارگر مناطق زلزله‌زده استان کرمان خبر داد.

به گزارش ایسنا، افشین سفاهن روز چهارشنبه 20 دی ماه در سفر به مناطق زلزله زده استان کرمان با اشاره به اقدامات بنیاد در مورد رسیدگی به آسیب دیدگان ایثارگر زلزله گفت: پس از سفر حجت الاسلام والمسلمین شهیدی رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به مناطق زلزله‌زده استان کرمان به ویژه منطقه کوهبنان، اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه 50 میلیون ریالی با کارمزد صفر به خانواده‌های تحت پوشش صندوق قرض‌الحسنه شاهد در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: 120 نفر از ایثارگران در کوهبنان تحت پوشش صندوق قرض الحسنه شاهد هستند که گروه کاری صندوق قرض الحسنه شاهد از روز دوشنبه 18 دی ماه به این منطقه اعزام شده و به درخواست امام جمعه این شهرستان در دفتر ایشان مستقر شدند و تا به امروز 90 تقاضای وام در این منطقه ثبت شده است.
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه شاهد با بیان اینکه تا روز پنج شنبه 21 دی ماه تمامی درخواست‌ها جمع‌آوری خواهد شد تصریح کرد: در مورد برخی از خانواده‌هایی که امکان مراجعه نداشتند به منازل آنها مراجعه و تقاضای وام ثبت شده و پرداخت این تسهیلات تا اواسط هفته آینده صورت خواهد گرفت.
سفاهن در پایان خاطرنشان کرد: این خدمت پیش از این در استان کرمانشاه ارائه شده است و 2500 فقره تسهیلات به آسیب‌دیدگان شاهد و ایثارگر در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه پرداخت شده است.

انتهای پیام