• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-5984-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

معاون شرکت ملی گاز خبر داد:

متصل شدن 10 شهر استان کرمان به شبکه سراسری گاز در دولت یازدهم

معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: از ابتدای دولت یازدهم 90درصد در جذب مشترک روستایی و 40 درصد مشترک شهری رشد داشته ایم همچنین تعداد 438 روستا و 10 شهر استان کرمان از ابتدای دولت یازدهم تا کنون به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر،
"غلامرضا مشایخی" در جلسه هیات مدیره شرکت گاز استان کرمان اظهار کرد: اولویت‌های اصلی شرکت وصول مطالبات، اختلاف میزان اندازه‌گیری کنتورهای ارتقایافته و دیافراگمی است که باید با جدیت پیگیری شود.

مشایخی با توجه به نیاز محرومیت زدایی از مناطق جنوبی استان گفت: با آغاز دولت یازدهم و در جهت ایجاد بنیان ها و زیرساخت های توسعه ای و خدماتی به مناطق محروم و روستایی کشور در زمینه گاز رسانی، بررسی ها نشان می دهد که وزارت نفت در این زمینه با سرعت مسیر خدمت رسانی را طی کرده است .

وی با بیان اینکه توسعه گاز رسانی نقش اثرگذاری در افزایش بهداشت، ایمنی و صیانت از جنگل‌ها دارد تصریح کرد: گازرسانی به مناطق روستایی کشور سبب جلوگیری از مهاجرت به شهرها، اشتغال زایی و افزایش رفاه عمومی می شود.

معاون امور برنامه ریزی و پشتیبانی گازرسانی شرکت ملی گازایران تصریح کرد: از ابتدای دولت یازدهم 90درصد در جذب مشترک روستایی و 40 درصد مشترک شهری رشد داشته ایم همچنین تعداد 438 روستا و 10 شهر استان کرمان از ابتدای دولت یازدهم تا کنون به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.


انتهای پیام