• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-15014-5
  • منبع خبر :
  • چاپ

مدیرکل سابق بازرسی استانداری کرمان خبر داد:

بازگشت 60 میلیارد تومان به بیت‌المال

مدیرکل سابق دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان با تاکید براینکه در بحث امور حقوقی دفاعیات زیادی صورت گرفته و بیش از 60 میلیارد تومان به بیت المال بازگشته و یا از تضییع آن جلوگیری شده است، یادآورشد: با توجه به حجم بالای درخواست ملاقات با استاندار، این بحث به خوبی مدیریت شده و هم اکنون هیچ درخواستی مبنی بر این امر نداریم.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "محمد باژیان" پیش از ظهر سه شنبه 19 دیماه در آئین تودیع و معارفه مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان با اشاره به منویات رهبرکبیر انقلاب مبنی براینکه مردم ولی نعمتان ما هستند، گفت: در روزهای نخست آغاز به کار در مجموعه استانداری کرمان با استانداران زیادی برخورد داشتم و به یاد ندارم که استانداری به دنبال وقت کشی باشد.

 باژیان ضمن تشریح اقدامات دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان طی دولت تدبیر و امید، افزود: از اول سال جاری تاکنون بیش از 700 فرم بازرسی تکمیل شده است.

وی با تاکید براینکه در بحث امور حقوقی دفاعیات زیادی صورت گرفته و بیش از 60 میلیارد تومان به بیت المال بازگشته و یا از تضییع آن جلوگیری شده است، یادآورشد: با توجه به حجم بالای درخواست ملاقات با استاندار، این بحث به خوبی مدیریت شده و هم اکنون هیچ درخواستی مبنی بر این امر نداریم.

مدیرکل جدید بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان نیز در ادامه این آئین با اشاره به اینکه بیش از 26 سال در بدترین شرایط و نقاط محروم به مردم خدمت کرده ام، تصریح کرد: علی رغم وجود دیدگاه سیاسی، اما هیچگاه دیدگاه سیاسی را لحاظ نکرده و فقط خدمت به مردم را ملاک کار قرار داده ام.

اشک با تاکید براینکه محمد باژیان جایگاه دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری کرمان را به نقطه ی خوبی رسانده و این امر با تلاش همکاران این مجموعه صورت گرفته است، گفت: اثر دفتر بازرسی را در فرمانداری بم به عینه مشاهده کردم و اگر پیگیری های این دفتر نبود، پروژه کشتارگاه بم پس از هشت سال  وقفه در مدت زمان کمتر از شش ماه احداث نمی شد.

انتهای پیام