• سه شنبه ۱۹ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 9610-14714-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

مشاور ارشد رییس هلال احمر کشور:

دولت بدون مردم نمی‌تواند مشکلات را حل کند

مشاور ارشد رییس جمعیت هلال احمر کشور گفت: دولت بدون مردم نمی تواند مشکلات را حل کند و اگر پای مردم در کار نباشد، هیچ دولتی نمی تواند کار کند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمد فلاح" صبح امروز 19 دی ماه در نشست مسوولان هلال احمر استان با فعالین اقتصادی اتاق بازرگانی کرمان اظهار کرد: خوشحالیم که هلال احمر استان ها وضعیت حساب شده ای دارد و هیچگونه ولخرجی و کوتاهی در وظایفشان ندارند.

وی با بیان اینکه کرمان از استان هایی است که زحمت کشیده و امیدواریم این خدمات روز به روز پررنگ تر و تشکیلاتی تر شود، تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که در کشور داریم، این است که خیلی از عادت ها و روش ها کم کم نهادینه می شود و زمانی که این عادت غلط باشد، مبارزه با آن خیلی سخت است.

فلاح بیان کرد: دولت بدون مردم نمی تواند مشکلات را حل کند و اگر پای مردم در کار نباشد، هیچ دولتی نمی تواند کار کند.

مشاور ارشد رییس هلال احمر کشور گفت: باید با تشکیل اتحادیه و تشکل، خیّران و نیکوکاران استان محوریت داشته باشند تا در مواقع خاص بتوانیم وظایفی را که از قبل مشخص شده، انجام بدهند و کار از قبل تقسیم شده و بودجه ها تعریف شده باشد.

وی افزود: باید از اسراف و ریخت و پاش های بدون ضرورت پرهیز کرده و این هزینه ها برای کمک در زمان حوادث جمع آوری شود و با ایجاد تشکل ها می توانید کار بزرگی در کشور انجام بدهید و از این طریق می توان به جامعه سالم رسید تا زمینه سعادت و ترقی و تعالی معنوی انسان ها را فراهم کنیم.


انتهای پیام