• سه شنبه ۵ دی ماه، ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۶
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9610-1184-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

نمایش خودروهای «کوییک» و «سیتروئن C4» سایپا در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو کرمان

مدیر روابط عمومی گروه خودروسازی سایپا کار محوری همراه با حفظ کرامات انسانی را شعار گروه خودرو سازی سایپا ذکر کرد و افزود: خودروهایی که خودروی کوییک، سیتروئن C4 برای نخستین در نمایشگاه کرمان به عرضه نمایش گذاشته شد.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدرضا حقیقی" شامگاه سه‌شنبه پنجم دی‌ماه در پنجمین نمایشگاه بین‌المللی خودرو در جمع خبرنگاران ضمن گرامی‌داشت جان‌باختگان زلزله بم گفت: فروش‌های منطقه‌ای و استانی در راستای حمایت از مصرف کنندگان از مهمترین اهداف گروه خودروسازی سایپا می‌باشد.

وی با بیان این مطلب که گروه خودروسازی سایپا در این نمایشگاه 14 خودرو عرضه کرده است، ادامه داد: طرح پیش فروش بسیار خوبی برای مردم استان کرمان داشته باشیم و شرایط ویژه فروش بتوانیم برای مردم استان برقرار کنیم، شایان ذکر است که این طرح به دلیل سالگرد زلزله بم فقط برای کرمان برگزار کرده‌ایم.

مدیر روابط عمومی گروه خودروسازی سایپا کار محوری همراه با حفظ کرامات انسانی را شعار گروه خودرو سازی سایپا ذکر کرد و افزود: خودروهایی خودروی کوییک، سیتروئن C4 برای نخستین در نمایشگاه کرمان رونمایی می‌شوند.

وی تکریم مشتریان را سرلوحه گروه خودروسازی سایپا دانست و افزود: خودروی کوییک یک محصول کاملا ایرانی ساخت سایپا است و کاملا آپشنال، دارای فرمان برقی، دنده اتومات و همه قابلیت‌های خودروهای آپشنال را دارد.

حقیقی جذب توریست در راستای اقتصاد مقاومتی را یکی از اهداف برگزاری نمایشگاه برشمرد و عنوان کرد: گروه خودرو سازی سایپا به دنبال افزایش کیفیت محصولات خود است.

وی جایگاه سایپا در بین خودروسازان داخلی را یک حقیقت انکار ناشدنی در کشور دانست و اظهار کرد: سایپا در سبد اقتصاد مردم در سال‌های طولانی نقش انکار ناشدنی را بازی کرده است و محصولات متعددی تولید کرده‌ایم که وسیله رفت و آمد مردم بوده است و ایمنی و کیفیت در سایپا در بالاترین سطح ممکن است.

انتهای پیام