• دوشنبه ۲۲ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۶
  • دسته بندی : فرهنگی و هنری
  • کد خبر : 968-2287-5
  • منبع خبر : پوششی
  • چاپ

سرپرست معاونت عمرانی استانداری کرمان:

تدوین سند گردشگری موجب رونق صنعت گردشگری استان خواهد شد

سرپرست معاونت امور عمرانی و فنی استانداری کرمان با ابراز امیدواری از اینکه با تدوین سند گردشگری شاهد رونق این صنعت در استان کرمان باشیم، بیان کرد: رفتار جامعه میزبان برای رشد و توسعه گردشگری می تواند در انتخاب و یا عدم انتخاب یک مقصد ویژه موثر باشد و باید فرهنگ ورود گردشگر و پذیرایی از آنها را در استان کرمان نهادینه کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "مصطفی آیت‌اللهی‌موسوی" عصر امروز 22 آبان‌ماه در جلسه کارگروه گردشگری استان کرمان گفت: در سال جاری در حوزه گردشگری استان کرمان اتفاقات بسیار خوبی رخ داده است.

وی ادامه داد: در سال جاری شاهد معرفی شدن استان کرمان به عنوان استان برتر در حوزه فعالیت‌های گردشگری بودیم و همچنین شهر سیرجان به عنوان شهر جهانی گلیم شناخته شد.

سرپرست معاونت امور عمرانی و فنی استانداری کرمان مطرح کرد: امیدوارم با همکاری همه دستگاه‌های مربوطه به افقی که برای رونق گردشگری استان مخصوصا گردشگری خارجی ترسیم کرده‌ایم، دست پیدا کنیم و استان کرمان به جایگاه واقعی خود در حوزه گردشگری دست پیدا کند.

وی به تنوع جاذبه‌های گردشگری استان کرمان اشاره و تصریح کرد: جاذبه‌های گردشگری استان کرمان زبان زد است که متاسفانه توجه لازم به مقوله صنعت گردشگری نشده است.

آیت‌اللهی‌موسوی خطاب به مسئولین گفت: به اقامتگاه‌ها باید توجه ویژه‌ای شود و در این رابطه باید حرفه‌ای شویم تا بتوانیم رضایت گردشگران را در بر داشته باشیم.

وی با ابراز امیدواری از اینکه با تدوین سند گردشگری شاهد رونق این صنعت باشیم، بیان کرد: رفتار جامعه میزبان برای رشد و توسعه گردشگری می تواند در انتخاب و یا عدم انتخاب یک مقصد ویژه موثر باشد و باید فرهنگ ورود گردشگر و پذیرایی از آنها را در استان کرمان نهادینه کنیم.

انتهای پیام