• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4714-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

استاندار کرمان:

کامل شدن شبکه لرزه‌نگاری نیاز جدی استان کرمان است

استاندار کرمان گفت: از همکاری در تامین منابع ایستگاه های لرزه نگاری کاملا استبقال می کنیم زیرا کامل شدن شبکه لرزه نگاری استان را برای مقابله بهتر و آمادگی بیشتر برای زلزله های استان ضروری و نیاز جدی می دانیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "محمدجواد فدایی" امروز 15 آذرماه در دیدار با رییس موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران اظهار کرد: کرمان استان زلزله خیزی است که زلزله های قابل توجهی داشته ایم و کامل بودن شبکه لرزه نگاری برای ما خیلی مهم است.

وی با اشاره به هدف افزایش ایستگاه های لرزه نگاری در استان کرمان افزود: اگر اتفاقات به خوبی رصد شود، می توان برای اتفاقات شدیدتر آینده پیش بینی هایی کرد و با تمام توان سعی می کنیم امکانات را برای این منظور تامین کنیم.

فدایی تصریح کرد: در صورت تامین منابع، طی 16 ماه آینده 10 ایستگاه دائم به سیستم لرزه نگاری استان اضافه می شود و سه ایستگاه موقت تبدیل به دائم خواهند شد.

استاندار کرمان گفت: از همکاری در تامین منابع ایستگاه ها کاملا استبقال می کنیم زیرا کامل شدن شبکه لرزه نگاری استان را برای مقابله بهتر و آمادگی بیشتر برای زلزله های استان ضروری و نیاز جدی می دانیم.

وی افزود: این مسئله جزو اولویت های سرمایه گذاری استان است و آن را هزینه تلقی نمی کنیم و امیدواریم زودتر از بازه زمانی 16 ماه منابع راه اندازی ایستگاه های جدید لرزه نگاری تامین شود.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: