• پنجشنبه ۱۵ آذر ماه، ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۱
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 979-4514-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

مدیرعامل پست بانک ایران:

آمادگی پست بانک در اجرای طرح های خرد در استان کرمان

مدیرعامل پست بانک ایران با اعلام آمادگی همکاری در اجرای طرح های خرد در استان کرمان و پیشبرد کار با توان بیشتر اظهار کرد: استان کرمان ظرفیت های خوبی در زیرساخت و نیروی انسانی دارد و امروز از مدیرعامل سابق پست بانک استان کرمان که بازنشسته شده بودند، تجلیل شد و آقای گنجعلیخانی به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شدند.

به گزارش ایسنا منطقه کویر، "خسرو فرحی" امروز 15 آذرماه در نشست با استاندار کرمان اظهار کرد: پست بانک یک بانک دولتی با دو ماموریت اصلی است که تلاش می کند زمینه دسترسی تمام مردم به خدمات بانکی در نقاط روستایی را ایجاد کند و 7 هزار باجه پست بانک در روستاهای کشور مستقر است.

وی با اشاره به اینکه جوانان تحصیل‌کرده روستاها در باجه های پست بانک مشغول به کار می شوند، افزود: روستاهای محوری و کانونی را شناسایی کرده ایم که نیرو و باجه در آنها مستقر می شوند.

فرحی تصریح کرد: بیش از 6 هزار روستا جمعیت قابل ملاحظه ای دارند که خدمات حضوری باید در آنها ارائه شود و روستاهای دیگر از طریق ابزارهای بانکی نیز بهره مند شوند.

وی بیان کرد: این موضوع در استان کرمان باید مطالعه شود و بانک مصمم است کار را انجام بدهد و دسترسی واقعی مردم را به خدمات روزمره و بانکی که نیاز دارند، تامین کند.

مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به اینکه تامین مالی خرد را به عهده داریم که به لحاظ دانشی و توسعه، کار رو به جلو است، گفت: در برخی نقاط موفقیت های خوبی داشته و طرح های خیلی خوبی تامین مالی شده و در برخی نقاط نیاز به تلاش بیشتری است.

وی افزود: در طرح های بزرگ نیز عامل صندوق توسعه ملی و عامل انحصاری در طرح های روستایی و تامین مالی خرد هستیم و در طرح های بزرگ و زیرساختی از جمله آب، نیروگاه و پتروشیمی تامین مالی کرده ایم.

فرحی با اعلام آمادگی همکاری در اجرای طرح های خرد در استان کرمان و پیشبرد کار با توان بیشتر اظهار کرد: استان کرمان ظرفیت های خوبی در زیرساخت و نیروی انسانی دارد و امروز از مدیرعامل سابق پست بانک استان کرمان که بازنشسته شده بودند، تجلیل شد و آقای گنجعلیخانی به عنوان مدیرعامل جدید معرفی شدند.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: