• چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۹
  • دسته بندی : اجتماعی
  • کد خبر : 968-10314-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

آمادگی کمیته امداد کرمان برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای زلزله زدگان غرب کشور

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان از آمادگی این نهاد برای جمع آوری کمک های مردمی به منظور کمک به مردم زلزله زده غرب کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، "یحیی صادقی" در جمع خبرنگاران ضمن تسلیت به بازماندگان زلزله غرب کشور گفت: این نهاد از هیچ کمکی برای کمک به زلزله زدگان دریغ نخواهد کرد و به همین منظور با به کار گیری حداکثر توان، بسیج امکانات و با استفاده از تمام ظرفیت ها برای جمع آوری کمک های نقدی و غیرنقدی مردمی اقدام خواهد کرد.

وی ادامه داد: به همین منظور دفاتر و پایگاه های کمیته امداد در میادین اصلی شهرها، محل های برپایی نماز جمعه، مساجد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان کرمان آماده جمع آوری کمک های مردمی هستند.

صادقی افزود: شماره حساب 2203136105 و شماره کارت 5859837000064879 بانک تجارت به نام کمیته امداد نیز به منظور جمع آوری کمک های نقدی مردم نوعدوست استان در نظر گرفته شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمان با بیان اینکه مردم خیر و نوعدوست می تواند از طریق کد ussd و با شماره گیری #۹۹*۸۸۷۷* از طریق تلفن همراه خود نیز به هموطنان زلزله زده غرب کشور کمک کنند، خاطرنشان کرد: شماره حساب 9999 بانک ملی به نام کمیته امداد نیز آماده جمع آوری کمک های نقدی مردم خیر و نوعدوست استان است.

صادقی در پایان تاکید کرد: کمیته امداد استان کرمان کمک های جمع آوری شده را با سرعت به دست آسیب دیدگان می رساند.

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: