• چهارشنبه ۲۴ آبان ماه، ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۲
  • دسته بندی : سياسی
  • کد خبر : 968-2785-5
  • خبرنگار : 3
  • منبع خبر : ----

با حضور ناطق نوری؛

برگزاری نکوداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ۱۶ دی ماه در کرمان

نکوداشت مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی ۱۶ دی ماه در کرمان برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، در جلسه شورای سیاست گذاری نکوداشت حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی مقرر گردید مراسمی در دو بخش صبح و بعد از ظهر با حضوراقشار مختلف مردم و خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در روز شنبه 16  دی ماه سالجاری در کرمان برگزار شود.

مراسم صبح روز 16 دی ماه مراسمی علمی و دانشگاهی پیرامون شخصیت علمی مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و آثار آموزشی و تربیتی ایشان خواهد بود که در دانشگاه فرهنگیان کرمان با حضور خانواده آن مرحوم برگزار می شود.

 مراسم عصر نیز که مراسمی مردمی خواهد بود با حضور خانواده مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در حسینیه ثارالله کرمان برگزار می شود. ضمن این که سخنران ویژه مراسم های یاد شده حجت الاسلام و المسلمین ناطق نوری خواهد بود.

براساس این گزارش، در مراسم عصر روز 16 دی ماه که قرار است در حسینیه ثارالله کرمان برگزار شود، نمایشگاه  عکسی از زندگی آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز برپا خواهد شد.

همچنین تعدادی از کتاب های مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و آثاری که در خصوص این شخصیت بزرگ منتشر شده است به شرکت کنندگان در مراسم اهدا می شود.

گفتنی ست طی مراسمی از سوی شورای اسلامی شهر و شهرداری کرمان از یادمان مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و توسط اداره کل پست استان نیز از تمبر یادبود آن مرحوم در روز 16 دی ماه رونمایی خواهد شد.
 

انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: