• سه شنبه ۷ دی ماه، ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۸
  • دسته بندی : اقتصادی
  • کد خبر : 9510-2384-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : پوششی

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان:

سایپا به لحاظ قیمت مناسب و تنوع محصولات مورد استقبال قرار گرفته/پیش بینی تولید سالانه 500 هزار خودرو در استان در افق 1404

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان گفت: سایپا یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان داخلی خودرو است که به لحاظ قیمت مناسب و تنوع محصولات در کرمان مورد استقبال قرار گرفته و نگاه ما این است که تولیدات داخلی استان کرمان را افزایش داده و بهتر معرفی کنیم.

به گزارش ایسنا منطقه کویر،
"مهدی حسینی نژاد" عصر امروز هفتم دی ماه در حاشیه افتتاح هفتمین نمایشگاه بین المللی خودرو و صنایع وابسته در کرمان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هدف از برگزاری نمایشگاه های تخصصی در سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل"، کمک به تولید داخلی است.

وی افزود: سایت نمایشگاه بین المللی کرمان از سایت های بزرگ و مهم کشور است که جایگاه خوبی در کشور دارد و در حال حاضر 3 هزار متر از فضای این سایت استفاده می شود.

حسینی نژاد تصریح کرد: شرکت های مختلفی با هدف معرفی تولیداتشان در هفتمین نمایشگاه خودرو و صنایع وابسته کرمان حضور یافته اند و تنوع و کیفیت خوبی از محصولات وجود دارد.

وی با اشاره به تنوع محصولات شرکت سایپا بیان کرد: تنوع محصولات نشان می دهد که خودروسازان جایگاه خوبی در تامین نیازهای عموم مردم دارند و بحث صادرات را باید جدی دنبال کنیم.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت کرمان اظهار کرد: در افق 1404 سازمان، پیش بینی شده ظرفیت تولید خودرو در استان سالانه به 500 هزار دستگاه برسد که این امر زمینه رقابت و افزایش کیفیت محصولات را فراهم خواهد کرد.

وی افزود: سایپا یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان داخلی خودرو است که به لحاظ قیمت مناسب و تنوع محصولات در کرمان مورد استقبال قرار گرفته و نگاه ما این است که تولیدات داخلی استان کرمان را افزایش داده و بهتر معرفی کنیم.

حسینی نژاد تصریح کرد: نمایشگاه تخصصی کرمان جزو بزرگ ترین نمایشگاه های تخصصی کشور است و در سال جاری 12 نمایشگاه برگزار کرده ایم.

وی بیان کرد: در سال آینده برای برگزاری 16 نمایشگاه برنامه ریزی شده است و کمیته نمایشگاهی استان کرمان برگزاری نمایشگاه های تخصصی و عرضه مستقیم را از هم جدا کرده است.

حسینی نژاد افزود: استان کرمان ظرفیت های مختلفی در زمینه های گوناگون دارد و تلاش ما برای معرفی هرچه بهتر و بیشتر ظرفیت ها و محصولات تولیدی استان است.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: