• سه شنبه ۲ آبان ماه، ۱۳۹۱ - ۱۱:۳۵
  • دسته بندی : علمی و آموزشی
  • کد خبر : 918-286-5
  • خبرنگار : 5
  • منبع خبر : خبرگزاری ایسنا

/25 آبان ماه جاری/

دومین سمینار جوملای فارسی در کرمان برگزار می شود

دبیر دومین سمینار جوملای فارسی گفت: 25 آبان ماه جاری دومین سمینار جوملای فارسی در کرمان برگزار می شود.

 

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه کویر، "نوید زراعتی" در جمع خبرنگاران اظهار کرد: نخستین همایش جوملای فارسی در مشهد برگزار شد که دومین همایش 25 آبان ماه جاری در کرمان برگزار می شود.

 

وی افزود: این سمینار در کشورهای مختلف دنیا برگزار می شود که تاکنون 250 مورد برگزار شده و برگزاری این همایش ها با کمک شرکت ها و واحدهای مختلف انجام و خدمات آموزشی را به علاقمندان به صورت رایگان ارائه می کند.

 

زراعتی تصریح کرد: از جمله محورهای دومین سمینار جوملای فارسی می توان به نقش جوملا در دولت الکترونیک، بانکداری الکترونیک، کاریابی الکترونیک و ... اشاره کرد.

 

وی بیان کرد: این سمینارها می تواند به بسیاری از افراد و شرکت های تجاری کمک کند تا با آشنایی با سیستم جوملا در اینترنت و فضای مجازی حضور فعال داشته باشند.

 

دبیر دومین همایش جوملای فارسی افزود: سیستم جوملا به صورت رایگان توسط برنامه نویسان گسترش داده شده و در حال حاضر 110 توسعه دهنده در دنیا دارد.

 

وی گفت: در دومین همایش جوملای فارسی دو کارگاه آموزشی در زمینه نصب و راه اندازی جوملا و افزونه نویسی برای جوملا برگزار خواهد شد.

 

زراعتی درباره اطلاع رسانی این سمینار اظهار کرد: بنیاد جوملا از طریق سایت به یک میلیون نفر کاربر ایمیل ارسال و سیستم جوملای فارسی نیز به 50 هزار نفر از کاربران خود اطلاع رسانی کرده است.

 

به گزارش خبرگزاری ایسنا منطقه کویر، دومین سمینار جوملای فارسی 25 آبان ماه جاری در کرمان برگزار می شود و این سمینار به صورت زنده از رادیو دانش پخش خواهد شد.


انتهای پیام

ارسال خبر به دوستان

* گیرنده(ها):

آدرس ایمیل ها را با علامت کاما از هم جدا نمایید. (حداکثر 3 آدرس پست الکترونیکی گیرنده را وارد نمایید)
متن ارسال:

ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
آدرس سایت شما:
* آدرس پست الکترونیکی:
* متن:
* کد مقابل را وارد نمایید: